Statistik over antal ordrer pr. mdr

PeriodeNye kunderKunder der genkøber
October 202172134
September 2021151196
August 2021152194
July 202184123
June 2021113145
May 202191169
April 2021179164
March 2021198158
February 202198111
January 202116486
December 202010475
November 202011667
October 202011227
September 20206113
August 2020463

NY BEREGNING Genkøb hos kunder - antal bøtter

- Mål 3 = 100 solgte bøtter til gl. kunder 2 mdr. i træk (Nået d. 20/2-2021)
Mål 4 = 25.000 kr. i overskud 2 mdr i træk
PeriodeAntal bøtter
10 - 2021179
9 - 2021265
8 - 2021268
7 - 2021164
6 - 2021186
5 - 2021223
4 - 2021214
3 - 2021211
2 - 2021149
1 - 202196
12 - 202090
11 - 202087
10 - 202037
9 - 202014
8 - 20201

Genkøbs andel

Viser det antal nye betalende kunder fra en given måned, der har genkøbt
Ved 2-5 genkøb ses på antal bøtter der er købt, ikke antal ordrer
PreiodeNye kunderGenkøbtAndel2. genkøb3. genkøb4. genkøb5. genkøb
2021-October7200% 1.4% 0% 0% 0%
2021-September1513120.5% 9.9% 0% 0% 0%
2021-August1526039.5% 18.4% 4.6% 1.3% 0%
2021-July843744% 27.4% 11.9% 7.1% 2.4%
2021-June1134842.5% 23.9% 12.4% 5.3% 1.8%
2021-May915054.9% 31.9% 17.6% 8.8% 2.2%
2021-April1799150.8% 34.6% 22.9% 15.6% 10.1%
2021-March19811055.6% 37.9% 20.2% 14.1% 9.1%
2021-February985556.1% 39.8% 26.5% 23.5% 16.3%
2021-January1648250% 36.6% 24.4% 17.7% 12.2%
2020-December1044947.1% 28.8% 17.3% 13.5% 10.6%
2020-November1166455.2% 31.9% 19.8% 17.2% 12.1%
2020-October1125549.1% 34.8% 29.5% 25.9% 22.3%
2020-September613659% 45.9% 37.7% 31.1% 24.6%
2020-August462350% 34.8% 32.6% 28.3% 28.3%

Statistik over antal solgte bøtter/kapsler pr. mdr

PeriodeBøtterKapsler
October 202166201
September 202184359
August 2021276162
July 20212590
June 20213110
May 20213230
April 20214200
March 20214330
February 20212630
January 20212770
December 20202030
November 20202110
October 20201620
September 2020860
August 2020490

Statistik over antal ordrer pr. dag

PeriodeNye kunderKunder der genkøberVarer genkøbt
2021-10-17256
2021-10-165914
2021-10-15177
2021-10-14478
2021-10-134711
2021-10-1251420
2021-10-1131312
2021-10-104914
2021-10-09357
2021-10-085912
2021-10-074710
2021-10-06767
2021-10-0591016
2021-10-04556
2021-10-03469
2021-10-02469
2021-10-013911
2021-09-30967
2021-09-29488
2021-09-28344
2021-09-276915
2021-09-26299
2021-09-25435
2021-09-24323
2021-09-23534
2021-09-2251117
2021-09-21667
2021-09-201457
2021-09-19721
2021-09-18647
2021-09-17756
2021-09-16469
2021-09-1521320
2021-09-145710
2021-09-136912
2021-09-124812
2021-09-11479
2021-09-107915
2021-09-09455
2021-09-08935
2021-09-0731115
2021-09-061914
2021-09-05532
2021-09-04279
2021-09-03311
2021-09-0261115
2021-09-0151012
2021-08-318914
2021-08-3011216
2021-08-29667
2021-08-28956
2021-08-27433
2021-08-2631016
2021-08-2551219
2021-08-24545
2021-08-232814
2021-08-2231828
2021-08-2111215
2021-08-20035
2021-08-19712
2021-08-18268
2021-08-17533
2021-08-16954
2021-08-1591012
2021-08-14624
2021-08-13456
2021-08-12655
2021-08-11745
2021-08-103712
2021-08-09812
2021-08-08969
2021-08-07469
2021-08-06445
2021-08-051710
2021-08-04433
2021-08-031267
2021-08-02155
2021-08-01469
2021-07-311713
2021-07-30345
2021-07-29655
2021-07-28534
2021-07-27358
2021-07-26255
2021-07-25311
2021-07-24333
2021-07-23023
2021-07-22211
2021-07-21322
2021-07-20345
2021-07-19112
2021-07-18121
2021-07-17234
2021-07-16343
2021-07-15735
2021-07-14234
2021-07-13566
2021-07-12222
2021-07-11222
2021-07-10122
2021-07-09023
2021-07-08256
2021-07-07745
2021-07-0621323
2021-07-05679
2021-07-04368
2021-07-03236
2021-07-02044
2021-07-012914
2021-06-308610
2021-06-29246
2021-06-28467
2021-06-27265
2021-06-26143
2021-06-25266
2021-06-24135
2021-06-23366
2021-06-22400
2021-06-2161014
2021-06-20235
2021-06-19112
2021-06-18045
2021-06-17657
2021-06-16499
2021-06-15445
2021-06-14233
2021-06-13222
2021-06-12622
2021-06-11233
2021-06-10236
2021-06-09457
2021-06-08656
2021-06-073911
2021-06-06736
2021-06-05524
2021-06-04779
2021-06-03276
2021-06-028913
2021-06-017813
2021-05-311234
2021-05-30346
2021-05-29644
2021-05-2881014
2021-05-27555
2021-05-26945
2021-05-25679
2021-05-24266
2021-05-23158
2021-05-22023
2021-05-20245
2021-05-19067
2021-05-18369
2021-05-17278
2021-05-160813
2021-05-15445
2021-05-14058
2021-05-131911
2021-05-12465
2021-05-113810
2021-05-1021116
2021-05-09157
2021-05-08112
2021-05-070810
2021-05-062611
2021-05-05135
2021-05-0451113
2021-05-03457
2021-05-02156
2021-05-01311
2021-04-30244
2021-04-29157
2021-04-282812
2021-04-27167
2021-04-26468
2021-04-2541211
2021-04-24436
2021-04-23244
2021-04-223612
2021-04-214913
2021-04-20435
2021-04-19457
2021-04-18156
2021-04-17346
2021-04-16257
2021-04-151044
2021-04-145912
2021-04-131155
2021-04-121357
2021-04-111459
2021-04-10900
2021-04-09859
2021-04-087912
2021-04-071367
2021-04-069914
2021-04-051166
2021-04-041032
2021-04-03475
2021-04-02723
2021-04-01744
2021-03-311056
2021-03-30369
2021-03-291311
2021-03-28668
2021-03-27324
2021-03-2641017
2021-03-25856
2021-03-245913
2021-03-2381215
2021-03-22667
2021-03-21056
2021-03-20611
2021-03-19600
2021-03-18835
2021-03-17446
2021-03-16357
2021-03-159910
2021-03-14845
2021-03-13912
2021-03-12246
2021-03-11845
2021-03-101075
2021-03-097811
2021-03-081278
2021-03-071423
2021-03-06524
2021-03-05324
2021-03-04446
2021-03-03546
2021-03-023916
2021-03-016119
2021-02-28345
2021-02-273511
2021-02-26357
2021-02-253710
2021-02-24411
2021-02-23412
2021-02-228108
2021-02-21510
2021-02-20323
2021-02-194811
2021-02-18234
2021-02-17258
2021-02-16122
2021-02-154811
2021-02-14434
2021-02-13447
2021-02-12334
2021-02-11245
2021-02-10456
2021-02-09133
2021-02-08459
2021-02-07224
2021-02-06034
2021-02-05312
2021-02-04822
2021-02-03956
2021-02-02133
2021-02-01467
2021-01-31422
2021-01-30743
2021-01-29423
2021-01-28368
2021-01-27658
2021-01-26355
2021-01-25945
2021-01-24567
2021-01-23511
2021-01-22600
2021-01-21932
2021-01-20422
2021-01-19600
2021-01-18656
2021-01-17435
2021-01-16400
2021-01-15311
2021-01-14156
2021-01-13511
2021-01-12531
2021-01-11611
2021-01-10811
2021-01-09633
2021-01-08633
2021-01-07644
2021-01-061222
2021-01-05334
2021-01-04622
2021-01-03535
2021-01-02154
2021-01-01611
2020-12-31312
2020-12-301200
2020-12-29535
2020-12-28844
2020-12-27765
2020-12-26411
2020-12-23112
2020-12-22323
2020-12-21110
2020-12-20622
2020-12-19312
2020-12-18045
2020-12-17433
2020-12-16411
2020-12-15656
2020-12-14222
2020-12-13158
2020-12-12200
2020-12-11435
2020-12-10257
2020-12-09167
2020-12-08322
2020-12-07312
2020-12-06422
2020-12-05323
2020-12-04144
2020-12-03254
2020-12-02222
2020-12-01711
2020-11-304812
2020-11-29011
2020-11-28400
2020-11-27511
2020-11-26647
2020-11-25100
2020-11-24334
2020-11-23367
2020-11-22368
2020-11-21322
2020-11-20334
2020-11-19323
2020-11-18822
2020-11-17633
2020-11-16535
2020-11-15622
2020-11-14333
2020-11-13210
2020-11-12135
2020-11-111110
2020-11-10100
2020-11-09412
2020-11-08400
2020-11-07412
2020-11-06312
2020-11-05600
2020-11-04434
2020-11-03311
2020-11-02156
2020-11-01611
2020-10-31300
2020-10-30122
2020-10-29324
2020-10-28200
2020-10-27400
2020-10-25335
2020-10-24211
2020-10-23411
2020-10-22921
2020-10-21800
2020-10-20644
2020-10-19612
2020-10-181112
2020-10-17900
2020-10-16512
2020-10-15400
2020-10-14411
2020-10-13300
2020-10-12412
2020-10-11400
2020-10-10300
2020-10-09412
2020-10-08634
2020-10-07200
2020-10-06100
2020-10-05111
2020-10-04011
2020-10-03012
2020-09-30022
2020-09-29112
2020-09-28100
2020-09-26111
2020-09-25110
2020-09-23222
2020-09-22311
2020-09-21500
2020-09-20511
2020-09-19300
2020-09-18200
2020-09-17400
2020-09-16200
2020-09-15111
2020-09-14600
2020-09-13311
2020-09-12300
2020-09-11100
2020-09-10111
2020-09-09312
2020-09-08300
2020-09-07500
2020-09-06200
2020-09-05200
2020-09-02100
2020-08-31200
2020-08-30111
2020-08-29100
2020-08-28100
2020-08-27100
2020-08-25200
2020-08-24200
2020-08-23200
2020-08-22100
2020-08-21200
2020-08-20010
2020-08-19100
2020-08-18100
2020-08-17100
2020-08-16100
2020-08-15110
2020-08-14400
2020-08-13500
2020-08-12600
2020-08-11400
2020-08-10300
2020-08-09100
2020-08-06100
2020-08-05100
2020-08-04100

Statistik over tilmeldinger til nyhedsmailen

Total tilmeldte: 889
DatoNye tilmeldte
2021-10-14 19:51:281
2021-10-13 13:58:061
2021-10-11 20:30:371
2021-10-08 03:28:441
2021-10-06 13:35:352
2021-10-05 09:24:221
2021-09-30 13:22:301
2021-09-29 02:20:425
2021-09-28 06:00:025
2021-09-27 02:05:536
2021-09-26 03:14:073
2021-09-25 02:03:535
2021-09-24 03:58:203
2021-09-23 06:36:434
2021-09-22 09:12:106
2021-09-21 01:52:348
2021-09-20 08:14:383
2021-09-19 09:32:385
2021-09-18 14:07:373
2021-09-17 12:23:154
2021-09-16 05:07:087
2021-09-15 15:24:324
2021-09-14 02:37:396
2021-09-13 05:11:156
2021-09-12 14:14:062
2021-09-11 13:14:593
2021-09-10 08:28:397
2021-09-09 13:04:043
2021-09-08 03:35:073
2021-09-07 12:47:336
2021-09-06 12:05:184
2021-09-05 13:17:523
2021-09-04 13:54:422
2021-09-03 16:39:131
2021-09-02 07:51:266
2021-09-01 14:54:105
2021-08-31 16:27:363
2021-08-30 17:32:385
2021-08-29 05:03:233
2021-08-28 19:01:282
2021-08-27 09:21:304
2021-08-26 13:30:425
2021-08-25 07:59:523
2021-08-24 08:57:385
2021-08-23 02:38:253
2021-08-22 05:20:483
2021-08-21 18:24:121
2021-08-20 11:58:412
2021-08-19 14:29:411
2021-08-18 01:00:332

Genkøb hos testpersoner

Viser det antal testpersoner fra en given måned, der har genkøbt (først brugbar fra august 2020)
PreiodeNye kunderGenkøbt
9 - 202010
8 - 20203810
7 - 2020114
6 - 202010
5 - 202030
4 - 2020215
3 - 2020216
0 - 080

Testpersoner der skal ringes til

KundeKontaktDage siden sendt ordreForetrukken kontaktform
keysfgfsssgssgsg