Statistik over antal ordrer pr. mdr

PeriodeNye kunderKunder der genkøber
January 202263217
December 202154230
November 2021109236
October 2021155248
September 2021154194
August 2021152194
July 202184123
June 2021114144
May 202191169
April 2021182161
March 2021200156
February 2021108101
January 202116567
December 20208750
November 20209745
October 20209620
September 2020588
August 2020433

NY BEREGNING Genkøb hos kunder - antal bøtter

- Mål 3 = 100 solgte bøtter til gl. kunder 2 mdr. i træk (Nået d. 20/2-2021)
Mål 4 = 25.000 kr. i overskud 2 mdr i træk
Mål 5 = 1.500 bøtter/kapsler solgt på én måned - Fejring Gourmet restautant
PeriodeAntal bøtter
1 - 2022317
12 - 2021322
11 - 2021326
10 - 2021327
9 - 2021262
8 - 2021268
7 - 2021164
6 - 2021185
5 - 2021223
4 - 2021208
3 - 2021207
2 - 2021137
1 - 202174
12 - 202059
11 - 202060
10 - 202025
9 - 20208
8 - 20201

Genkøbs andel

Viser det antal nye betalende kunder fra en given måned, der har genkøbt
Ved 2-5 genkøb ses på antal bøtter der er købt, ikke antal ordrer
PreiodeNye kunderGenkøbtAndel2. genkøb3. genkøb4. genkøb5. genkøb
2022-January6311.6% 3.2% 0% 0% 0%
2021-December541425.9% 14.8% 1.9% 0% 0%
2021-November1094339.4% 24.8% 10.1% 2.8% 0%
2021-October1557749.7% 33.5% 18.7% 7.7% 1.3%
2021-September1549561.7% 40.3% 24.7% 14.9% 6.5%
2021-August1527448.7% 32.2% 22.4% 15.1% 9.9%
2021-July843946.4% 32.1% 22.6% 17.9% 15.5%
2021-June1144943% 27.2% 20.2% 15.8% 14%
2021-May915358.2% 34.1% 26.4% 22% 14.3%
2021-April1829853.8% 37.4% 25.8% 19.8% 17%
2021-March20011256% 39.5% 23.5% 18% 16%
2021-February1086560.2% 45.4% 32.4% 27.8% 23.1%
2021-January1658652.1% 38.8% 25.5% 20% 14.5%
2020-December874248.3% 29.9% 18.4% 14.9% 11.5%
2020-November975354.6% 34% 25.8% 20.6% 15.5%
2020-October964546.9% 33.3% 28.1% 24% 19.8%
2020-September583051.7% 39.7% 32.8% 27.6% 24.1%
2020-August432046.5% 30.2% 27.9% 27.9% 25.6%

Statistik over antal solgte bøtter/kapsler pr. mdr

PeriodeBøtterKapsler
January 202281314
December 202186309
November 2021111354
October 2021129384
September 202184360
August 2021276162
July 20212590
June 20213110
May 20213230
April 20214200
March 20214330
February 20212630
January 20212560
December 20201540
November 20201650
October 20201310
September 2020760
August 2020460

Statistik over antal ordrer pr. dag

PeriodeNye kunderKunder der genkøberVarer genkøbt
2022-01-28458
2022-01-27399
2022-01-261810
2022-01-252915
2022-01-241813
2022-01-231611
2022-01-22346
2022-01-21233
2022-01-2021114
2022-01-191911
2022-01-183915
2022-01-171913
2022-01-162714
2022-01-15168
2022-01-14169
2022-01-13135
2022-01-12469
2022-01-1131116
2022-01-101812
2022-01-0931015
2022-01-081911
2022-01-075814
2022-01-0641219
2022-01-054911
2022-01-042811
2022-01-0341114
2022-01-02279
2022-01-011612
2021-12-31134
2021-12-30436
2021-12-291914
2021-12-28378
2021-12-27046
2021-12-26135
2021-12-25348
2021-12-24211
2021-12-23146
2021-12-220611
2021-12-21279
2021-12-2001014
2021-12-1951320
2021-12-18134
2021-12-17258
2021-12-16079
2021-12-1531013
2021-12-140911
2021-12-1331421
2021-12-12179
2021-12-110813
2021-12-10066
2021-12-091711
2021-12-0891113
2021-12-0721110
2021-12-0631622
2021-12-05058
2021-12-041713
2021-12-03268
2021-12-0221114
2021-12-0111317
2021-11-3041415
2021-11-29358
2021-11-28357
2021-11-27024
2021-11-261710
2021-11-25144
2021-11-242810
2021-11-2321415
2021-11-222711
2021-11-21274
2021-11-20146
2021-11-19268
2021-11-181811
2021-11-176710
2021-11-163811
2021-11-155710
2021-11-1451015
2021-11-13456
2021-11-12458
2021-11-110813
2021-11-1031624
2021-11-0931322
2021-11-088911
2021-11-075915
2021-11-06357
2021-11-05768
2021-11-04534
2021-11-0381015
2021-11-0281216
2021-11-0181218
2021-10-31589
2021-10-30357
2021-10-29869
2021-10-2841213
2021-10-2741116
2021-10-2610913
2021-10-2561516
2021-10-24645
2021-10-23726
2021-10-22344
2021-10-2171214
2021-10-20569
2021-10-1971113
2021-10-18568
2021-10-175812
2021-10-165914
2021-10-15177
2021-10-14478
2021-10-134711
2021-10-1251420
2021-10-1131312
2021-10-104914
2021-10-09357
2021-10-085912
2021-10-074710
2021-10-06767
2021-10-0591016
2021-10-04556
2021-10-03469
2021-10-02469
2021-10-013911
2021-09-30967
2021-09-29488
2021-09-28355
2021-09-276915
2021-09-26299
2021-09-25435
2021-09-24323
2021-09-23534
2021-09-2251117
2021-09-21667
2021-09-201457
2021-09-19721
2021-09-18647
2021-09-17845
2021-09-16469
2021-09-1521320
2021-09-14668
2021-09-136912
2021-09-124812
2021-09-11479
2021-09-107915
2021-09-09455
2021-09-08935
2021-09-0731115
2021-09-061914
2021-09-05532
2021-09-04279
2021-09-03311
2021-09-0271014
2021-09-0151012
2021-08-318914
2021-08-3011216
2021-08-29667
2021-08-28956
2021-08-27433
2021-08-2631016
2021-08-2551219
2021-08-24545
2021-08-232814
2021-08-2231828
2021-08-2111215
2021-08-20035
2021-08-19712
2021-08-18268
2021-08-17533
2021-08-16954
2021-08-1591012
2021-08-14624
2021-08-13456
2021-08-12655
2021-08-11745
2021-08-103712
2021-08-09812
2021-08-08969
2021-08-07469
2021-08-06445
2021-08-051710
2021-08-04433
2021-08-031267
2021-08-02155
2021-08-01469
2021-07-311713
2021-07-30345
2021-07-29655
2021-07-28534
2021-07-27358
2021-07-26255
2021-07-25311
2021-07-24333
2021-07-23023
2021-07-22211
2021-07-21322
2021-07-20345
2021-07-19112
2021-07-18121
2021-07-17234
2021-07-16343
2021-07-15735
2021-07-14234
2021-07-13566
2021-07-12222
2021-07-11222
2021-07-10122
2021-07-09023
2021-07-08256
2021-07-07745
2021-07-0621323
2021-07-05679
2021-07-04368
2021-07-03236
2021-07-02044
2021-07-012914
2021-06-308610
2021-06-29246
2021-06-28467
2021-06-27265
2021-06-26143
2021-06-25266
2021-06-24135
2021-06-23366
2021-06-22400
2021-06-2161014
2021-06-20235
2021-06-19112
2021-06-18134
2021-06-17657
2021-06-16499
2021-06-15445
2021-06-14233
2021-06-13222
2021-06-12622
2021-06-11233
2021-06-10236
2021-06-09457
2021-06-08656
2021-06-073911
2021-06-06736
2021-06-05524
2021-06-04779
2021-06-03276
2021-06-028913
2021-06-017813
2021-05-311234
2021-05-30346
2021-05-29644
2021-05-2881014
2021-05-27555
2021-05-26945
2021-05-25679
2021-05-24266
2021-05-23158
2021-05-22023
2021-05-20245
2021-05-19067
2021-05-18369
2021-05-17278
2021-05-160813
2021-05-15445
2021-05-14058
2021-05-131911
2021-05-12465
2021-05-113810
2021-05-1021116
2021-05-09157
2021-05-08112
2021-05-070810
2021-05-062611
2021-05-05135
2021-05-0451113
2021-05-03457
2021-05-02156
2021-05-01311
2021-04-30244
2021-04-29245
2021-04-282812
2021-04-27167
2021-04-26468
2021-04-2541211
2021-04-24436
2021-04-23244
2021-04-223612
2021-04-215811
2021-04-20435
2021-04-19457
2021-04-18156
2021-04-17346
2021-04-16257
2021-04-151044
2021-04-145912
2021-04-131155
2021-04-121357
2021-04-111459
2021-04-10900
2021-04-09859
2021-04-087912
2021-04-071367
2021-04-0610812
2021-04-051166
2021-04-041032
2021-04-03475
2021-04-02723
2021-04-01744
2021-03-311056
2021-03-30369
2021-03-291311
2021-03-28668
2021-03-27324
2021-03-2641017
2021-03-25856
2021-03-245913
2021-03-2381215
2021-03-22667
2021-03-21056
2021-03-20611
2021-03-19600
2021-03-18835
2021-03-17446
2021-03-16357
2021-03-151088
2021-03-14845
2021-03-13912
2021-03-12246
2021-03-11845
2021-03-101075
2021-03-09879
2021-03-081278
2021-03-071423
2021-03-06524
2021-03-05324
2021-03-04446
2021-03-03546
2021-03-023916
2021-03-016119
2021-02-28345
2021-02-273511
2021-02-26357
2021-02-253710
2021-02-24411
2021-02-23412
2021-02-228108
2021-02-21510
2021-02-20323
2021-02-195710
2021-02-18323
2021-02-17258
2021-02-16122
2021-02-155710
2021-02-14522
2021-02-13447
2021-02-12334
2021-02-11334
2021-02-10545
2021-02-09222
2021-02-08459
2021-02-07312
2021-02-06123
2021-02-05312
2021-02-04911
2021-02-03956
2021-02-02133
2021-02-01467
2021-01-31511
2021-01-30743
2021-01-29423
2021-01-28368
2021-01-27747
2021-01-26444
2021-01-25945
2021-01-24655
2021-01-23511
2021-01-22600
2021-01-21932
2021-01-20511
2021-01-19600
2021-01-18656
2021-01-17423
2021-01-16400
2021-01-15311
2021-01-14156
2021-01-13511
2021-01-12531
2021-01-11611
2021-01-10811
2021-01-09722
2021-01-08612
2021-01-07522
2021-01-061222
2021-01-05123
2021-01-04511
2021-01-03512
2021-01-02120
2021-01-01500
2020-12-31300
2020-12-301000
2020-12-29535
2020-12-28522
2020-12-27644
2020-12-26311
2020-12-23012
2020-12-22311
2020-12-21110
2020-12-20510
2020-12-19100
2020-12-18034
2020-12-17422
2020-12-16311
2020-12-15644
2020-12-14222
2020-12-13158
2020-12-12200
2020-12-11423
2020-12-10223
2020-12-09145
2020-12-08211
2020-12-07112
2020-12-06310
2020-12-05323
2020-12-04111
2020-12-03233
2020-12-02222
2020-12-01600
2020-11-303710
2020-11-29011
2020-11-28300
2020-11-27400
2020-11-26724
2020-11-25100
2020-11-24311
2020-11-23235
2020-11-22357
2020-11-21222
2020-11-20323
2020-11-19223
2020-11-18811
2020-11-17410
2020-11-16523
2020-11-15611
2020-11-14222
2020-11-13210
2020-11-12135
2020-11-11710
2020-11-09312
2020-11-08400
2020-11-07200
2020-11-06212
2020-11-05600
2020-11-04423
2020-11-02145
2020-11-01700
2020-10-31300
2020-10-30122
2020-10-29112
2020-10-28200
2020-10-27300
2020-10-25311
2020-10-24211
2020-10-23311
2020-10-22721
2020-10-21800
2020-10-20533
2020-10-19400
2020-10-181012
2020-10-17700
2020-10-16412
2020-10-15400
2020-10-14311
2020-10-13200
2020-10-12412
2020-10-11300
2020-10-10300
2020-10-09412
2020-10-08622
2020-10-07200
2020-10-06100
2020-10-05111
2020-10-03012
2020-09-30022
2020-09-29112
2020-09-28100
2020-09-26011
2020-09-25110
2020-09-23211
2020-09-22211
2020-09-21500
2020-09-20500
2020-09-19300
2020-09-18200
2020-09-17400
2020-09-16200
2020-09-15111
2020-09-14600
2020-09-13300
2020-09-12300
2020-09-11100
2020-09-10100
2020-09-09300
2020-09-08300
2020-09-07400
2020-09-06200
2020-09-05200
2020-09-02100
2020-08-31200
2020-08-30111
2020-08-29100
2020-08-28100
2020-08-27100
2020-08-25200
2020-08-24200
2020-08-23200
2020-08-22100
2020-08-21100
2020-08-20010
2020-08-19100
2020-08-18100
2020-08-17100
2020-08-16100
2020-08-15110
2020-08-14400
2020-08-13500
2020-08-12600
2020-08-11300
2020-08-10200
2020-08-09100
2020-08-06100
2020-08-05100
2020-08-04100

Statistik over tilmeldinger til nyhedsmailen

Total tilmeldte: 946
DatoNye tilmeldte
2022-01-28 18:01:371
2022-01-27 09:30:161
2022-01-26 12:50:031
2022-01-20 08:06:531
2022-01-16 09:00:551
2022-01-15 19:57:051
2022-01-13 14:20:041
2022-01-12 11:53:581
2022-01-10 20:36:391
2022-01-09 13:06:191
2022-01-08 07:06:551
2022-01-06 10:55:201
2022-01-02 17:41:112
2021-12-21 10:23:331
2021-12-20 06:52:401
2021-12-13 13:13:151
2021-12-12 18:37:011
2021-12-08 11:13:573
2021-12-05 21:41:201
2021-12-02 07:14:401
2021-11-30 08:00:391
2021-11-29 18:08:451
2021-11-28 09:03:452
2021-11-24 16:40:311
2021-11-21 07:36:462
2021-11-20 14:13:291
2021-11-17 09:37:132
2021-11-16 19:45:341
2021-11-14 18:40:291
2021-11-13 08:08:161
2021-11-11 09:26:152
2021-11-10 17:42:131
2021-11-09 06:34:541
2021-11-08 15:49:541
2021-11-06 05:17:142
2021-11-04 14:55:592
2021-11-03 12:51:451
2021-11-02 10:29:521
2021-11-01 08:14:091
2021-10-31 20:58:351
2021-10-27 14:27:101
2021-10-26 06:57:352
2021-10-25 13:11:371
2021-10-23 13:01:291
2021-10-22 12:57:422
2021-10-18 15:28:402
2021-10-14 19:51:281
2021-10-13 13:58:061
2021-10-11 20:30:371
2021-10-08 03:28:441

Genkøb hos testpersoner

Viser det antal testpersoner fra en given måned, der har genkøbt (først brugbar fra august 2020)
PreiodeNye kunderGenkøbt
9 - 202010
8 - 2020389
7 - 2020114
6 - 202010
5 - 202031
4 - 2020215
3 - 2020216
0 - 090

Testpersoner der skal ringes til

KundeKontaktDage siden sendt ordreForetrukken kontaktform
keysfgfsssgssgsg