Statestik over antal ordrer pr. mdr Perform Probiotics

PeriodeNye kunderKunder der genkøber
August 202285150
July 2022137309
June 2022228315
May 2022342279
April 2022163225
March 2022130198
February 202287180
January 202270223
December 202154225
November 2021109219
October 2021155232
September 2021155183
August 2021152190
July 202185114
June 2021112133
May 202191158
April 2021182143
March 2021200144
February 202110989
January 202116557
December 20208744
November 20209738
October 20209519
September 2020587
August 2020431

Statestik over antal ordrer pr. mdr - K Skin Barrier Balm

PeriodeNye kunderKunder der genkøber
August 20221923
July 20222731

Genkøb hos kunder - antal Perform Probiotics

- Mål 3 = 100 solgte bøtter til gl. kunder 2 mdr. i træk (Nået d. 20/2-2021)
Mål 4 = 25.000 kr. i overskud 2 mdr i træk
Mål 5 = 1.500 bøtter/kapsler solgt på én måned - Fejring Gourmet restautant
PeriodeAntal enheder
8 - 2022190
7 - 2022469
6 - 2022496
5 - 2022428
4 - 2022342
3 - 2022303
2 - 2022285
1 - 2022335
12 - 2021321
11 - 2021326
10 - 2021327
9 - 2021261
8 - 2021266
7 - 2021162
6 - 2021184
5 - 2021223
4 - 2021208
3 - 2021207
2 - 2021132
1 - 202172
12 - 202058
11 - 202058
10 - 202025
9 - 20208
8 - 20201

Genkøb hos kunder - antal K Skin Barrier Balm

- Tæller med i samlede mål med faktor 50%
PeriodeAntal enheder
8 - 20225
7 - 20224

Genkøbs andel - Perform Probiotics

Viser det antal nye betalende kunder fra en given måned, der har genkøbt
Ved 2-5 genkøb ses på antal enheder der er købt, ikke antal ordrer
PeriodeNye kunderGenkøbtAndel2. genkøb3. genkøb4. genkøb5. genkøb
2022-August8500% 3.5% 2.4% 1.2% 1.2%
2022-July13700% 3.6% 1.5% 0% 0%
2022-June22800% 21.5% 5.7% 1.3% 0.4%
2022-May34200% 30.7% 10.5% 2.6% 0.9%
2022-April16300% 35% 20.2% 11% 4.3%
2022-March13000% 40.8% 19.2% 10.8% 6.9%
2022-February8700% 43.7% 28.7% 19.5% 13.8%
2022-January7000% 40% 25.7% 15.7% 7.1%
2021-December5400% 38.9% 27.8% 22.2% 18.5%
2021-November10900% 33.9% 26.6% 16.5% 10.1%
2021-October15500% 38.1% 27.7% 22.6% 20.6%
2021-September15500% 41.9% 30.3% 20% 17.4%
2021-August15200% 34.9% 26.3% 20.4% 17.1%
2021-July8500% 35.3% 28.2% 22.4% 21.2%
2021-June11200% 28.6% 23.2% 18.8% 18.8%
2021-May9100% 37.4% 31.9% 25.3% 19.8%
2021-April18200% 39.6% 26.9% 19.8% 19.2%
2021-March20000% 41.5% 29% 21.5% 19.5%
2021-February10900% 48.6% 33.9% 28.4% 23.9%
2021-January16500% 40.6% 26.7% 20.6% 15.8%
2020-December8700% 36.8% 19.5% 17.2% 17.2%
2020-November9700% 34% 26.8% 21.6% 16.5%
2020-October9500% 35.8% 30.5% 26.3% 20%
2020-September5800% 41.4% 34.5% 27.6% 25.9%
2020-August4300% 30.2% 30.2% 27.9% 25.6%

Statistik over antal solgte bøtter/kapsler/Creme pr. mdr

PeriodeBøtterKapslerK-Creme
August 202213219210
July 202217614305
June 2022247430
May 2022318160
April 2022225190
March 2022194400
February 2022253730
January 2022293920
December 2021213730
November 2021254400
October 2021404730
September 2021264180
August 2021154210
July 202102590
June 202103100
May 202103230
April 202104200
March 202104330
February 202102600
January 202102540
December 202001530
November 202001630
October 202001300
September 20200760
August 20200460

Statistik over antal ordrer pr. dag

PeriodeNye kunderKunder der genkøberVarer genkøbtKapslerBøtterK Creme
2022-08-11612161907
2022-08-1012111419012
2022-08-091781316023
2022-08-0823203235122
2022-08-0713102018117
2022-08-0611121618012
2022-08-055223222215
2022-08-048223416325
2022-08-036303316222
2022-08-0211213316430
2022-08-0110253624025
2022-07-3130375637056
2022-07-3016294319042
2022-07-2929355940255
2022-07-288426528049
2022-07-278598841355
2022-07-2619283927037
2022-07-254162517211
2022-07-2426101200
2022-07-235341100
2022-07-226451100
2022-07-21544900
2022-07-2017141510
2022-07-19356900
2022-07-18210161720
2022-07-1710231410
2022-07-162691100
2022-07-15410131700
2022-07-14711192700
2022-07-13612162600
2022-07-12313171910
2022-07-11813213000
2022-07-1038121500
2022-07-094471310
2022-07-0839161910
2022-07-07314161900
2022-07-0638101300
2022-07-05116222120
2022-07-04213202200
2022-07-03212192100
2022-07-024571100
2022-07-01810142310
2022-06-30713162120
2022-06-29520253000
2022-06-28814212900
2022-06-27921303720
2022-06-26333610
2022-06-258481900
2022-06-24511202700
2022-06-2349152000
2022-06-2249151630
2022-06-2148111500
2022-06-20419293320
2022-06-19516212600
2022-06-183561100
2022-06-172791010
2022-06-1609121200
2022-06-15516232810
2022-06-14815273700
2022-06-13612182310
2022-06-1279101720
2022-06-11710122100
2022-06-10811142410
2022-06-091616244200
2022-06-081217263910
2022-06-07178123110
2022-06-061614244120
2022-06-05137112910
2022-06-049351500
2022-06-03209103200
2022-06-0267101600
2022-06-01817293630
2022-05-311716254320
2022-05-301010132600
2022-05-291210152900
2022-05-2812452000
2022-05-2789111830
2022-05-26165102610
2022-05-25612172300
2022-05-2487102120
2022-05-23311211950
2022-05-2247111500
2022-05-217351300
2022-05-2067152200
2022-05-191112152720
2022-05-181111122500
2022-05-17129122400
2022-05-161014183110
2022-05-151214203300
2022-05-14127102900
2022-05-131710123210
2022-05-12159152770
2022-05-111313213620
2022-05-102312194410
2022-05-091814183920
2022-05-081812204310
2022-05-071310173200
2022-05-066441100
2022-05-057341400
2022-05-04511131710
2022-05-0378122100
2022-05-0289132200
2022-05-011511163400
2022-04-309791810
2022-04-291412162820
2022-04-282591100
2022-04-276561020
2022-04-2696132400
2022-04-25511162500
2022-04-2479122100
2022-04-237571600
2022-04-2286111640
2022-04-2158131800
2022-04-201012213300
2022-04-19711162130
2022-04-18245700
2022-04-17333800
2022-04-1639141800
2022-04-155471400
2022-04-1410121300
2022-04-13610151820
2022-04-125791410
2022-04-11418273020
2022-04-10010191810
2022-04-092791100
2022-04-084571310
2022-04-0729111300
2022-04-06110182000
2022-04-05510162020
2022-04-04412141910
2022-04-036451100
2022-04-026471500
2022-04-016671600
2022-03-31415202230
2022-03-3017111120
2022-03-2966101700
2022-03-288581420
2022-03-27424900
2022-03-26124500
2022-03-25334710
2022-03-242471000
2022-03-23257910
2022-03-2238121510
2022-03-21433700
2022-03-2058162200
2022-03-19035500
2022-03-1836111400
2022-03-17512162110
2022-03-165451210
2022-03-1510581800
2022-03-1456101500
2022-03-1377101900
2022-03-128231110
2022-03-1168101800
2022-03-1079111800
2022-03-0958132110
2022-03-08310141800
2022-03-0757101410
2022-03-06511162010
2022-03-052581000
2022-03-04311172000
2022-03-034871120
2022-03-021691100
2022-03-0138141610
2022-02-28510162110
2022-02-2726121400
2022-02-26412610
2022-02-2558131710
2022-02-2456121630
2022-02-232591200
2022-02-2239172020
2022-02-215571210
2022-02-20356910
2022-02-194571300
2022-02-18046600
2022-02-1728101200
2022-02-162681100
2022-02-15211141600
2022-02-1449151900
2022-02-133571000
2022-02-12135900
2022-02-11224520
2022-02-10010141310
2022-02-0948142100
2022-02-0847111800
2022-02-07715192150
2022-02-0666111900
2022-02-05145600
2022-02-04257810
2022-02-0349131710
2022-02-02110141320
2022-02-01467930
2022-01-3139101300
2022-01-30246710
2022-01-29234700
2022-01-284581110
2022-01-273991120
2022-01-2618101100
2022-01-2529151700
2022-01-2418131400
2022-01-2316111200
2022-01-223461200
2022-01-21233410
2022-01-20211141600
2022-01-191911930
2022-01-1839151620
2022-01-1719131130
2022-01-1627141600
2022-01-151681100
2022-01-141691000
2022-01-13135600
2022-01-124691210
2022-01-11311161730
2022-01-1018121300
2022-01-09310151710
2022-01-0819111110
2022-01-0758141640
2022-01-06412192310
2022-01-0549111600
2022-01-0428111300
2022-01-03411141630
2022-01-022791110
2022-01-0116121310
2021-12-31134600
2021-12-304361200
2021-12-2919141510
2021-12-283781110
2021-12-27046600
2021-12-26135600
2021-12-253481100
2021-12-24211210
2021-12-23146700
2021-12-2206111100
2021-12-212791020
2021-12-20010141400
2021-12-19513202600
2021-12-18134500
2021-12-172581100
2021-12-16079900
2021-12-15310131420
2021-12-1409111100
2021-12-13314212600
2021-12-12179910
2021-12-1108131120
2021-12-10066510
2021-12-0917111200
2021-12-08911132430
2021-12-07211101210
2021-12-06316222520
2021-12-05058800
2021-12-0417131300
2021-12-032681000
2021-12-02211141340
2021-12-01113171800
2021-11-30414151910
2021-11-293581100
2021-11-283571200
2021-11-27024220
2021-11-261710830
2021-11-25144410
2021-11-242810930
2021-11-23214151710
2021-11-2227111400
2021-11-21274900
2021-11-20146800
2021-11-192681100
2021-11-1818111200
2021-11-1767101710
2021-11-1638111310
2021-11-1557101050
2021-11-14510152300
2021-11-134561100
2021-11-124581210
2021-11-1108131300
2021-11-10316242610
2021-11-09313222320
2021-11-0889111910
2021-11-0759152010
2021-11-06357910
2021-11-057681800
2021-11-045341200
2021-11-03810152400
2021-11-02812162500
2021-11-01812182900
2021-10-315891510
2021-10-30357920
2021-10-298691620
2021-10-28412131630
2021-10-27411162300
2021-10-26109132300
2021-10-25615161850
2021-10-246451300
2021-10-237261310
2021-10-22344610
2021-10-21712142210
2021-10-205691220
2021-10-19711131820
2021-10-185681300
2021-10-1758121610
2021-10-1659142000
2021-10-15177710
2021-10-144781220
2021-10-1347111600
2021-10-12514202330
2021-10-11313121510
2021-10-1049141800
2021-10-09357730
2021-10-0859121520
2021-10-0747101500
2021-10-067671610
2021-10-05910162710
2021-10-045561210
2021-10-034691400
2021-10-024691210
2021-10-0139111130
2021-09-309671600
2021-09-294881300
2021-09-28355710
2021-09-2769152100
2021-09-262991020
2021-09-254351110
2021-09-24323600
2021-09-23534900
2021-09-22511172200
2021-09-216671130
2021-09-2014572300
2021-09-19721900
2021-09-186471510
2021-09-178451400
2021-09-164691210
2021-09-15213202020
2021-09-146681500
2021-09-1369121550
2021-09-1248121420
2021-09-114791510
2021-09-1079152400
2021-09-094551000
2021-09-089351500
2021-09-07311151620
2021-09-0619141510
2021-09-05532800
2021-09-04279830
2021-09-03311400
2021-09-02710142400
2021-09-01510121610
2021-08-3189141670
2021-08-30112161610
2021-08-296671310
2021-08-289562000
2021-08-27433700
2021-08-26310162000
2021-08-25512192420
2021-08-245451100
2021-08-2328141600
2021-08-22318282920
2021-08-21112151610
2021-08-20035300
2021-08-19712900
2021-08-182681000
2021-08-17533800
2021-08-169541300
2021-08-15910122200
2021-08-146241000
2021-08-134561100
2021-08-126551110
2021-08-117451200
2021-08-1037121500
2021-08-098121000
2021-08-089691900
2021-08-074691300
2021-08-064451000
2021-08-0517101100
2021-08-04433800
2021-08-0312671900
2021-08-02155600
2021-08-014691300
2021-07-3117131400
2021-07-30345900
2021-07-296551100
2021-07-285341000
2021-07-273581100
2021-07-26255600
2021-07-25311500
2021-07-24422600
2021-07-23023300
2021-07-22211400
2021-07-21322500
2021-07-20345900
2021-07-19112400
2021-07-18121300
2021-07-17234600
2021-07-16343600
2021-07-157351400
2021-07-14234700
2021-07-135661100
2021-07-12222400
2021-07-11222400
2021-07-10122300
2021-07-09023300
2021-07-08256900
2021-07-077451200
2021-07-06213232500
2021-07-056791500
2021-07-043681200
2021-07-03236800
2021-07-02044400
2021-07-0129141600
2021-06-3086101700
2021-06-29246900
2021-06-284671100
2021-06-27265700
2021-06-26143400
2021-06-25266800
2021-06-24135600
2021-06-23266800
2021-06-22400500
2021-06-21610142000
2021-06-20235700
2021-06-19112300
2021-06-18134500
2021-06-176571400
2021-06-164991300
2021-06-15445900
2021-06-14233500
2021-06-13222400
2021-06-12622900
2021-06-11233700
2021-06-10236700
2021-06-094571100
2021-06-086561400
2021-06-0739111500
2021-06-067361500
2021-06-05524900
2021-06-047791700
2021-06-03276800
2021-06-0289132300
2021-06-0178132000
2021-05-3112341600
2021-05-30346900
2021-05-296441300
2021-05-28810142300
2021-05-275551100
2021-05-269451400
2021-05-256791500
2021-05-24266900
2021-05-23158900
2021-05-22023300
2021-05-20245700
2021-05-19067700
2021-05-183691200
2021-05-172781100
2021-05-1608131300
2021-05-15445900
2021-05-14058800
2021-05-1319111200
2021-05-12465900
2021-05-1138101300
2021-05-10211161800
2021-05-09157800
2021-05-08112300
2021-05-0708101000
2021-05-0626111300
2021-05-05135600
2021-05-04511131900
2021-05-034571200
2021-05-02156700
2021-05-01311400
2021-04-30244600
2021-04-29245800
2021-04-2828121600
2021-04-27167800
2021-04-264681400
2021-04-25412111500
2021-04-244361000
2021-04-23244600
2021-04-2236121600
2021-04-2158111700
2021-04-20435900
2021-04-194571100
2021-04-18156700
2021-04-17346900
2021-04-162571000
2021-04-1510441400
2021-04-1459121800
2021-04-1311551800
2021-04-1213572300
2021-04-1114592600
2021-04-109001100
2021-04-098591800
2021-04-0879122200
2021-04-0713672100
2021-04-06108122300
2021-04-0511661700
2021-04-0410321300
2021-04-034751000
2021-04-027231300
2021-04-017441100
2021-03-3110561600
2021-03-303691200
2021-03-2913111500
2021-03-286681600
2021-03-27324700
2021-03-26410172200
2021-03-258561400
2021-03-2459131800
2021-03-23812152400
2021-03-226671300
2021-03-21056600
2021-03-20611700
2021-03-19600600
2021-03-188351400
2021-03-174461000
2021-03-163571000
2021-03-1510881900
2021-03-148451400
2021-03-139121100
2021-03-12246800
2021-03-118451400
2021-03-1010751600
2021-03-098791900
2021-03-0812782700
2021-03-0714231900
2021-03-065241000
2021-03-05324700
2021-03-044461000
2021-03-035461200
2021-03-0239162000
2021-03-0161191700
2021-02-28345800
2021-02-274491700
2021-02-263571100
2021-02-2537101300
2021-02-24411600
2021-02-23412600
2021-02-2281081700
2021-02-21510600
2021-02-20323700
2021-02-1957101600
2021-02-18323600
2021-02-172581000
2021-02-16122300
2021-02-1557101600
2021-02-145221000
2021-02-134471200
2021-02-12334700
2021-02-11334700
2021-02-105451000
2021-02-09222400
2021-02-084591300
2021-02-07300400
2021-02-06123400
2021-02-05312500
2021-02-049111100
2021-02-039451600
2021-02-02133400
2021-02-014671100
2021-01-31511800
2021-01-307431100
2021-01-29423700
2021-01-283681200
2021-01-277471500
2021-01-26444900
2021-01-259451500
2021-01-246551200
2021-01-23511600
2021-01-22600600
2021-01-219321200
2021-01-20511600
2021-01-19600600
2021-01-186561200
2021-01-17423700
2021-01-16400400
2021-01-15311400
2021-01-14156700
2021-01-13511700
2021-01-12531900
2021-01-11611700
2021-01-108111000
2021-01-09722900
2021-01-08612800
2021-01-07522700
2021-01-0612221600
2021-01-05123400
2021-01-04511700
2021-01-03500500
2021-01-02120100
2021-01-01500500
2020-12-31300300
2020-12-3010001000
2020-12-295351000
2020-12-28522700
2020-12-276441100
2020-12-26311400
2020-12-23012200
2020-12-22311600
2020-12-21110100
2020-12-20510700
2020-12-19100100
2020-12-18034400
2020-12-17422600
2020-12-16311400
2020-12-156441100
2020-12-14222400
2020-12-13158900
2020-12-12200200
2020-12-11423700
2020-12-10223500
2020-12-09145600
2020-12-08211300
2020-12-07112300
2020-12-06310300
2020-12-05323700
2020-12-04111200
2020-12-03222400
2020-12-02222400
2020-12-01600700
2020-11-3037101300
2020-11-29011100
2020-11-28300300
2020-11-27400400
2020-11-267241300
2020-11-25100100
2020-11-24311500
2020-11-23235700
2020-11-223571000
2020-11-21210200
2020-11-20323600
2020-11-19223500
2020-11-188111100
2020-11-17410400
2020-11-16523800
2020-11-15611700
2020-11-14222400
2020-11-13210200
2020-11-12135600
2020-11-11710700
2020-11-09312500
2020-11-08400500
2020-11-07200300
2020-11-06212400
2020-11-05600700
2020-11-04423700
2020-11-02145600
2020-11-01700700
2020-10-31200300
2020-10-30122300
2020-10-29112300
2020-10-28200200
2020-10-27300300
2020-10-25311400
2020-10-24211300
2020-10-23311400
2020-10-22721900
2020-10-218001200
2020-10-20533800
2020-10-19400400
2020-10-1810121300
2020-10-17700900
2020-10-16412600
2020-10-15400400
2020-10-14311400
2020-10-13200200
2020-10-12412600
2020-10-11300300
2020-10-10300300
2020-10-09412600
2020-10-08622900
2020-10-07200200
2020-10-06100100
2020-10-05111200
2020-10-03012200
2020-09-30022200
2020-09-29112300
2020-09-28100200
2020-09-26011100
2020-09-25110200
2020-09-23211300
2020-09-22211400
2020-09-21500800
2020-09-20500500
2020-09-19300300
2020-09-18200200
2020-09-17400400
2020-09-16200300
2020-09-15111200
2020-09-14600600
2020-09-13300300
2020-09-12300300
2020-09-11100100
2020-09-10100100
2020-09-09300300
2020-09-08300400
2020-09-07400500
2020-09-06200200
2020-09-05200300
2020-09-02100100
2020-08-31200200
2020-08-30111200
2020-08-29100100
2020-08-28100100
2020-08-27100100
2020-08-25200200
2020-08-24200300
2020-08-23200200
2020-08-22100100
2020-08-21100100
2020-08-20010000
2020-08-19100100
2020-08-18100100
2020-08-17100100
2020-08-16100100
2020-08-15110100
2020-08-14400400
2020-08-13500500
2020-08-12600600
2020-08-11300400
2020-08-10200200
2020-08-09100100
2020-08-06100100
2020-08-05100100
2020-08-04100100

Statistik over tilmeldinger til nyhedsmailen

Total tilmeldte: 995
DatoNye tilmeldte
2022-08-11 00:51:201
2022-08-01 08:53:071
2022-07-31 22:55:351
2022-07-26 12:40:211
2022-07-20 18:45:501
2022-07-14 16:15:382
2022-07-13 06:02:291
2022-07-11 09:52:311
2022-07-08 08:26:472
2022-07-07 04:17:542
2022-06-28 02:04:031
2022-06-24 08:59:281
2022-06-06 05:30:022
2022-06-02 06:44:531
2022-06-01 04:10:032
2022-05-31 14:26:161
2022-05-28 08:56:131
2022-05-26 07:17:152
2022-05-24 11:12:261
2022-05-15 06:09:091
2022-05-12 02:30:571
2022-05-08 21:43:561
2022-04-30 13:26:311
2022-04-23 10:49:421
2022-04-15 12:58:052
2022-04-10 23:09:431
2022-04-09 06:10:142
2022-04-01 20:41:541
2022-03-29 09:13:561
2022-03-28 16:56:031
2022-03-26 04:58:042
2022-03-25 14:03:012
2022-03-17 11:05:162
2022-03-13 08:04:082
2022-03-11 16:01:591
2022-03-07 08:49:071
2022-03-06 14:36:471
2022-03-04 17:59:211
2022-03-03 10:24:341
2022-02-28 12:52:201
2022-02-26 20:12:551
2022-02-19 15:38:561
2022-02-11 17:35:371
2022-02-08 10:14:561
2022-02-06 20:07:091
2022-02-01 15:16:141
2022-01-28 18:01:371
2022-01-27 09:30:161
2022-01-26 12:50:031
2022-01-20 08:06:531
Denne måned: Total fragt indtægt til K creme: 2356 kr. fordelt på 192 ordrer
158 ud af 309 ordrer skal tildeles creme = 51.132686084142%
Sidste måned: Total fragt indtægt til K creme: 3790.5 kr. fordelt på 274 ordrer
237 ud af 643 ordrer skal tildeles creme = 36.858475894246%